Barta Autó Holding Kft. | 3300 Eger, Kistályai út 133. | Telefon: +36 36 410 901 | Email: auto@egerford.hu

Ford Személygépjárművek

szgk

Ford Haszongépjárművek

hgj

Használt autó értékesítés

hasznalt2

Karosszérialakatos

Az egri Ford Márkakereskedés és Szerviz karosszérialakatos pozícióba keres munkatársat az alábbi feltételekkel.

Feladatok:

  • Fényezetett karosszériák felületi minőségének ellenőrzése, felületi hibák javítása
  • Lakatos és hegesztési munkák elvégzése a külső karosszéria elemeken
  • Karosszériaelemek illesztésének ellenőrzése és beállítása
  • Együttműködés a fényező műhellyel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Szakmai kreativitás
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Precizitás, pontosság
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatmunkában való részvétel
  • Önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • Szakirányú végzettség
  • Tapasztalat lakozott felületek sérüléseinek javításában
  • Tapasztalat lakkmentes sérülés- és horpadás javításában
  • Készre fényezett járművön fényezés nélküli horpadás javítása

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Tervezhető munkabeosztás
  • Szakmai továbbképzések
  • Támogató csapat

Gyakornokok és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

szechenyi 2020